XtGem Forum catalog

סדרה חדשנית בת 6 פרקים זוהי עדות לסיפור ההירואי והטרגי.

המשימה הקטלנית שהיא רב-המרגלים בארץ, אליכם כהן, זו מרכזה המתקיימות מטעם עלילית הסדרה אליכם, מותחן בן 6 פריטים בכיכובו ששייך ל סשה ברון כהן.

ב- 1961, לעולם כהן – בנם השייך יהודים סורים ודובר ערבית שוטפת – גויס על-ידי העסק, סוכנות הביון המתקיימות מטעם מדינתנו, והסתנן לדרגים הגבוהים ביותר בחברה הסורית.


כהן עטה את זהותו הנקרא ותיק כאמל ת'אבת – "איש עסקים כריזמטי ומתוחכם, נצר למשפחה סורית". הינו עבר לארגנטינה בשביל להתערות בקהילת הגולים הסורים ולהגדיל את אותם כישורי המשחק שלו.

בהמשך עבר כהן לדמשק וטיפס בסולם ההשפעה או אולי שהפך לסגן שר ההגנה המתקיימות מטעם סוריה ואיש סודו השייך הנשיא הסורי לעתיד, אמין אל-חאפז. תוכנת תמלול בעברית מ הגישה שלו לתדרוכים של הצבא הסורי, כהן אירח עולם הבידור או הבילויים מפוארות כדרך לקבל כעת סודות מבכירי ממשלה וצבא שתויים.
לעולם כהן, 1960 בקירוב

תרומה מכרעת

תוך כדי משדר רדיו סודי, שידר כהן לארץ עיצוב יש צורך – ומנע סדרת פעולות תקיפה של סוריה - ששימש כגורם עלינו בכיבוש המדהים הנקרא מדינה אחר טיב הגולן יחד עם יומיים לא רק במלחמת ששת הימים בין השנים 1967:

כהן סיפק לארץ ישראל החזות ושרטוטים מטעם המיקום הסודי המתקיימות מטעם כוחות הארטילריה שהיא סוריה באיכות הגולן.

בעודו מסייר בגולן יחד קצינים סורים, כהן הציע פריט יוצא דופן – נטיעת עצים שתאפשר לחיילים המוצבים בו ליהנות מקרירות וצל. עצים הללו אפשרו מעתה ואילך לארץ ישראל לראות במדויק אחר מיקומן מטעם ההגנות הסוריות.

כהן דיצה תוכנית סורית סודית לסגור 3 קווי גיבוי רציפים באיכות הגולן. צה"ל הצליח להכשיר את אותן האסטרטגיה מהצלם, שאלמלא עיצוב זה הינה צפויה לתת את הדעת לקו גיבוי מיהו בלבד.לארץ כהן בדמשק, תמלול הקלטות מחיר

לכידתו השייך לארץ כהן

בשל מהדרישה העצומה למידע סודי, כהן אולץ לדווח בדרך כלל ותוך סיכון מרווח. כשקצין מודיעין סורי כבר החל מ לחשוד, כהן רצה לסיים את אותה המשימה מהצלם, אך החברה דחף אותו לעשות בהרבה.

בינואר 1965, הסורים (שנעזרו במומחים סובייטים) השעו בחשאיות את אותה שידורי הרדיו, כדרך לחשוף שידורי ריגול. כשאותרו שידוריו של כהן, שירותי הביטחון הסורים פשטו לגבי ביתו ותפסו את החפץ "על חם" כשהוא משדר רעיון לארץ.לעולם כהן, בעודנו סגן שר ההגנה השייך סוריה, בסיור באיכות הגולן פעם התיאוריות על לכידתו שהיא אלינו כהן מגלה בנושא מעורבותו הנקרא רפעת אל-גמאל, מרגל מצרי שבמשך שנים רבות הפעיל סוכנות דלק בתל-אביב ויצר קשרים תוך שימוש פוליטיקאים ישראלים מספר אחד.
בשהותו בגרמניה, ראה אל-גמאל תמונה בעיתון המתקיימות מטעם "אמין כאמל ת'אבת" המסייר בביצורים בטיב הגולן בשיתוף קצינים סורים. בתוך גמאל זיהה את השיער כאלי כהן ממצרים והזהיר את אותה הרשויות הערביות.

לכהן מתקיים משפט ראווה, הנו עונה ונתלה בפומבי בין השנים 18 במאי, 1965 (ט"ז באייר). או לחילופין חיי האדם מסרבת ממשלת סוריה להחזיר את כל גופתו מסוג כהן.


בעלי המוסד

אליכם כהן משמש גיבור יהודי לאומי, הזוכה לכבוד רחב כאדם שעמד בוהה מול סכנות כהנה וכהנה והקריב אחר היום בגבורה כדי מדינתנו. שכונות רבים ושונים ושכונות כהנה וכהנה בארץ קרויות על גבי שמו, ובשנת 1977, בבר מאנשי מקצוע בנו השתתף ראש הממשלה עוד מנחם בגין.
מצבה לזכרו ששייך ל אליכם כהן בהר הרצל, בית הקברות הלאומי מסוג ישראל בירושלים בסדרה לכאן, את אותה מעמד לכאן כהן משחק בכישרון רב סשה ברון כהן, שסיפר לניו יורק טיימס: "בעבר ממש לא רציתי לנסות בתפקידים מטעם יהודים או ישראלים, מפני ש לא רציתי להיות באופן מקוטלג כשחקן יהודי. עלינו יהודים שאינם דתיים בהוליווד, אך איכשהו, בני האדם חשבו עליי כ'שחקן יהודי' אף לא לפני ששיחקתי את אותו בוראט, תמונות של של אנטישמית אם וכאשר מוחצן... נוני, לקראת כמה שנים קראתי את אותם התסריט מסוג גידי [על אלינו כהן] ואין זה יכולתי להניח אותו. אזי ויתרתי בעניין העמדה הזו".
היום, הגדילה המהירה שהיא עזרת הזרמת שיווק – נטפליקס, אפל, אמזון, דיסני ובעוד מקומות – יצרה תיאבון שאינו יודע שובע לסיפורים cpugk. כתוצאה מכך, יוצרי הסרטים משיגים סיפורים מעניינים בעלילות העבודה, עם ההפקות האחרונות המתקיימות מטעם נטפליקס:

· מקום פנוי הצלילה בים האדום – על התוכנית להציל את אותם יהודי אתיופיה דרך סודאן.

· המלאך – על אודות המרגל במדינה שהיה חתנו מטעם נאצר ויועץ מהימן לאנואר סאדאת.

למשל שכתב אלו הפרשנים בטוויטר: "נטפליקס מפיקה בכל די הרבה סרטי לחץ לגבי הפירמה המציגים את כל ארץ באור איכותי, מסוג מסוגלת להיחשב כחברת הפקות העוסקת בתעמולה ציונית".

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE