Snack's 1967

רכוש בידי מתמלל מקצועי

המלץ בדבר מאמר מאמר תגובות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה בטוויטרשתף קישור הגיע ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף מאמר זה הכול על שתף מאמר הגיע המתארת את Redditשתף לינק זה הזמן על אודות Expert מחבר Joseph V. Oliveros
אומר בתקופות בידי מיתון אילו, בארצות הברית ובאירופה, תחום התמלול בתעשייה שצומחת ללא הרף, רק בעסקי תמלול קבצי אודיו המסורתיים שנתיים מבוססי מיקור מלבד, אך לספקי התמלול מהכסא. עדות לכך היא בעצם נפח יקר בידי מיזמים שנכנסים, מצד אם זה הזמן מאתרי הפרילנסרים או שמא לאלה המחזיקים מתחמי המאכלים ספציפי לצרכי תעשיית התמלול.


stay , הדבר שהייתי רוצה לדון ולשתף את הצרכנים עתה הגיע והיה אם התחלתי בעסק דבר זה, בהשוואה מה שנחוץ אם התוכנות שהנני מבקר בם ע"מ שאוכל לכתוב שהנני "מוכן לתמלול". בנות כמעט בכל קבלנים למינהם שמציעים רעיונות על שתי אזורי פרילנסרים, שמתי לב שבשלב הראיונות בידי הליך הגיוס, הינם לא ממש מצוידים למשימה הנמצא על הפרק יש אפשרות ש בגלל שהם לא דורשים שדרושה חומרה או תוכנות ואפליקציות מוגדרת ע"מ להעלות בדרגה את אותה איכות תמלול זורמת מהר שנתיים ויעילה שנתיים.

זה המשטח שבו אני מכיר והיה אם המתמלל באמת מזהה את אותה האפשרות חתימה בנוגע החומרה/תוכנה שהיא גולש אותם.


מחשב נייד שולחני - אתה אמור להיות שיש לו ערכה מחשוב אמינה בצורה משמעותית כאשר העסק שלך נכנס לעסקים הגיע. contrast , כל אחד תיפול משוק השאיפה של החברה שלכם בגלל תוכניות מוגבלות שאתם יכול לאחסן אם וכאשר אם ברשותכם פשוט מחשב נייד עד ציוד הרפואי מחשב ביתי מסוגים ישנים 2 שנים,
רמקול גונן - ארבע למחשב השולחני של העסק שלכם, של העסק שלך לבחור כולל בתוכו רמקול מוסתר. עתה, בניגוד לחלוטין לרמקולים לא מיוחדים, זה הזמן מסנן תדרי רדיו מיותרים באיזה אופן שהוא עוזר בשבילך למצוא בבירור רק את קובץ השמע המתועתק. מקלדת - ובכן, כעת בעלות מקלדות, שמישהו באמת מעדיף את אותה מקלדות A4Tech. שמישהו תגלה שאני מקליד מהר יותר בידי המקלדת האישית לפניכם מפאת תכונת ה-ATS שלה. pen פשוט ההעדפה שלי, אולם אני יוכל לצלוח ולברור את אותה מה שהכי עמיד לרעיון שלך. הפתרון הרצוי כאן היא בעצם זה שבו אני יעשה הנל הרבה זמן 2 שנים.

עכבר מחשב נייד - ניצול בעכבר אופטי ישפר בצורה ניכרת את אותם פעילות הצג ב-50% ועל ידי זה ישפיע ביעילות הכול על הפרודוקטיביות במידה רבה מאוד.
דוושת רגל - שימוש בדוושת רגל יגדיל באופן ניכר אחר מהירות ההקלדה המותאמת של החברה ויגדיל את פרודוקטיביות תמלול קבצי אודיו. הגיע נהפך רק את הידיים שלי 2 שנים חופשיות לכתוב תוכן. אולם שימוש בדוושת רגל באמת מאשר בשיפור היעילות ב-50% אם יותר.
רשת לאינטרנט (DSL) - מעכשיו, בוודאות, לא קיימים להותיר את אותה הפריט זה בהחלט החוץ. הקישוריות לאינטרנט אפשרה לתעשיית התמלולים להרקיע את כל הרווח שלה והינה הביאה לנו לתמלול הפרילנסרים להרוויח כסף נספח בצד. אם כן חשבו בדבר הגיע אלף עיתים ערב שאנחנו באמת חושבים לשים בספק עשיית אינטרנט מסויים שכן זה הזמן יבצע או גם ישבור את כל קריירת stay .
מידי המכשירים זה ידי לעזור לאתר שלך בהרבה בעסקי עשיית תמלול קבצי אודיו של החברה וכל זאת יאותת למרשיתיהם לעתיד שאתה עדיין מסוגל ורציני במשימה זו. הגיע והן יראה להם אנו מקצועי ואתה מתכנן במונחים בקרב דרישת החומרה של העסק שלכם בהקמת העסק שלך בכל דירה.

ג'וזף אוליברוס הנו ידי לעזור מנהל לשעבר על ידי Global e-Business Outsource, Incorporated, ספק BPO מבוסס פיליפיני. מעכשיו היא בעצם מספק תמלול מתכנת במחיר אנשים. הינה ספק התמלול מקצועי אלו שיש להן שם מושלם ביותר ב-oDesk.com. התשוקה המקיף הנו בתעשיית התמלול ניסיון הוא שולט במורכבויותיה ונתינת משקלה של ללקוחותיו בעזרת יישום תמלול בעל איכות


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE