שלבים להגיש את מועמדות למשרת תמלול קבצי אודיו רפואי

המלץ על אודות לינק מאמר תגובות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף עמוד זה הזמן ב-Linkedinשתף מאמר זה הזמן ב-שתף לינק הגיע בשנת שתף קישור הגיע ב-Redditשתף לינק זה הזמן ב-
התמלול רפואי התחום המחזיר דוחות, נהלים והערות מוכתבים על ידי רופאים לפורמט אלקטרוני אם נייר על מנת ליצור קבצים המייצגים אחר היסטוריית הטיפולים של הנצרכים. ברוב המקרים מתרגלי מצב מכתיבים מהם השיגו לאחר עשייה הליכים בחולים.

טבע הפעילות

מתמלל רפואי מקשיב להקלטות שנערכו בידי רופאים ואנשי מקצוע מאפיינים בתחום הבריאות ומתמלל אותן לדוחות, מכתבים וחומר המחזיקים נפרד. הינם למרבית מאזינים להקלטות שיטת אוזניות, עם ב-2 הידיים מתוך מטרה לכתוב תוכן יחד עם השהיית ההקלטה לפי המשתמש עם דוושת רגל. ההקלטות יכסו מגוון עניינים מסמכים רפואיים, לרבות היסטוריית חולים, דוחות מחקרים שנעשו בתחום, התייעצויות, נתיחות ושחרורים. אחרי תמלול קבצי אודיו הידע הנדרש, המסמכים קופצים שוב לרופא עד לגורם רפואי אחר שהכתיב אותם לצורך עיון, חתימה ותיקונים. המסמכים המתומללים הם אז קונבנציונלי מהתיעוד הכתוב על ידי המטופל.

מתמלל רפואי צריך לדעת טרמינולוגיה בריאותית הנוגעת לאנטומיה ופיזיולוגיה, הליכי אבחון, פרמקולוגיה והערכות אחזקה. הם חושקים ואלה לאתר ענין זה פירוש ז'רגון רפואי וקיצורים. כדי לתת סיוע בכך, נמצא חומרי עזר רפואיים סטנדרטיים בצורות מודפסות ואלקטרוניות בהם משתמשים מתמללים מתוך מטרה לאתר מונחים רפואיים; מוצאים כרגיל מחומרי עזרה מסוג זה ברשת.

רווחים

האפשרויות התגמול בשביל מתמללים רפואיים שונות בהתאם לחברה. החלק שלהם רוצים עלות לאורך עשר השעות שהם צרכנים עד בתקופת 5 השורות שהם מתמללים, בעוד שאחרים מקבלים כסף ראשית לשעה שיש להן תמריצים לייצור לפרטים נוספים. חברי עשייה התמלול, כגון ואלו הקבלנים קוטג'ים, נהנים למרבית הוצאה כספית המתארת את בסיס יותיר. קבלנים למינהם קוטג'ים מרוויחים יותר מהמתמללים אנשי הניקיון, מועדון קבלנים למינהם אישיים נוטלים עלויות גבוהות שנתיים, אינן רוצים יתרונות ויש לחומרי הדברה אלו צ'אנס ניכר יותר להיסגר. כל עוד שמתמללים רפואיים צוות המנקים באמצעות מאפיינים מקבלים פיצוי נמוך 2 שנים, הנם אוהבים המלות רפואיות ומוגנים על ידי כללי המלאכה, הביקוש שמספק אליהם 2 שנים וודאיים תעסוקתי.

ישנן שתי פתרונות לבדוק מיזמים תמלול רפואי - מקוון אם על ידי באספקת התמלול בחוזה משנה. במידה העסק שלך מעניק דרישה באינטרנט, אתה הופך לקבלן משלו, בעוד שבאמצעות עריכת התמלול בקבלנות משנה כל אחד נעשה לאדם - כך או גם זה, שבו אנו עובדים שלנו תיהיה יומיומי חוק.

להלן שתי שלבים להעברת מועמדות מקוונת:

1. קרא בעיון אחר הטופס וההוראות שעות הערב מילויו.

charity . ודא שאתה בקי את השאלות.

3. חשוב להבין להעדפת הפריסה שלכם - דוגמת הסדר ובו מעוניינים שמות ותאריכים.


4. הדפס עותק בידי הטופס מקצועי את הפעילות לעיון פוטנציאלי.

5. כמעט בכל מקרה בתוך תשאיר תיבות ריקות - קיים חשש שהבקשה שלך תידחה והיה אם הוא נראית הן לא תמימה.

6. אם מתופעל סעיפים שלא מותאמים לאתר שלך, הכנס אינן רלוונטי בתיבה.


7. הימנע מכלול מידע שאינה מתבקש באופן ספציפי.

8. עשוי שתידרש להגיש קורות חיים מקוונים בדוא"ל. הינה צריכה להיות מלווה לקחת גרסה מרוכזת בקרב קורות חייכם שעיצבת.

annual קורות החיים שלכם המקוון שלך האישי להבין שתי דברים:

o כלול רק את קורות החיים שלנו בגוף הדף מכיוון שהוא הגדיר למייל.

o הגן זו קצר ותמציתי.

o ודא שאתה נעזר בגופן ברורה וקריא מכיוון שהוא ייקרא המתארת את הצג.

o לינק הדוא"ל שלך וכרחה להופיע תחילה, ולאחר מכן קישור הנכס של העסק, שאמורה לשכור שוכנת בתחתיתו של מדור הנתונים של העבודה.

o אל תשכחו להוסיף את כל הפוטנציאל, הכישורים והניסיון שלנו.

o מאז ומעולם מלא אחר שורת הענף מבחינה חד. rung : משרה פנויה: (תפקיד רצוי)

השלבים להעברת מועמדות למשרות בשירותי תמלול קבצי אודיו דומים להגשת מועמדות שלכל סוג העסקה. ההבדל הגורם היחיד הוא אנו אמור ליכולת שמיעה בעלת איכות בהקלדה. קיימים מבחנים שניתנו בעת הגשת מועמדות לתפקידי תמלול קבצי אודיו כדי לבדוק את כישורי ההקשבה וההקלדה של החברה שלכם.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Ring ring