תמלול קבצי אודיו רפואי - שילוב בידי מעשה אנושית וטכנולוגיה

המלץ בדבר קישור עמוד תגובות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן בפייסבוקשתף מאמר זה הזמן בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-שתף מאמר זה בשנת שתף לינק זה הזמן ב-שתף עמוד זה ב-
תמלול קבצי אודיו רפואי הרוויח להכרה כחלק שאין היא שונה מתהליך הבריאות על ידי הפקת רישומי בני אדם מדויקים, מהירים, pen . ובנוסף, הוכר שכן מיקור למעט אצל כל הליך זה היא בעצם פתרון יותר קל וכלכלי מתוך מטרה להבטיח כתיבה על כל שלביה מזמן ומדויק בידי רישומי אנשים.

יחד עם זאת, מתקופת מיקור מעבר, מתקנים מסמכים רפואיים חושקים להחליף הליך הערכה קפדני ע"מ להעניק שהם נמצא רק את ספק ההעברה המתאים. ע"מ שתהליך ההערכה יהיה יעיל חשוב להבין את אותם מרכיבי התמלול הרפואי. הגיע יספק למתקן הבריאות רק את הקריטריונים האורגינליים לקביעת נותן התהליך.

כל הליך שירות רישומי חולים לא פשוא מהשלבים הבאים:

קלט: התשומות לתהליך זה באות מהכתבה בידי המטופלים-אנשי מקצוע בגדר הבריאות בצורת קבצי שמע. יופי קבצי האודיו הוא תורם דרוש לדיוק בתמלילים. יופי השמע הינה מיקס בידי הטכנולוגיה הנכונה וכישורי ההכתבה התעסוקתית הרפואי. משום כך נוי ההכתבה הינה תוצר על ידי תמהיל על ידי טכנולוגיה רצויה ומומחיות אנושית נכונה

תהליך: תהליך תמלול בפועל כולל את אותו השלבים הבאים:


העלאת קובצי אודיו: מהלך הגיע מבטיח שכל קובץ האודיו מועלים לקרני השמש החמות במטרה לשכור זמינים לספק ההובלה כדי להתחיל במשימה תמלול קבצי אודיו. הטכנולוגיה ממלאת עבודת בסדר גודל עולמי בשלב זה בידי התהליך בדרך זו שהוא הופכת את אותם הפינוי לאבטח, קצרצר וקל לשימוש עבור סוכנים בגדר הבריאות


הורדת קובץ אודיו: הורדת קובצי האודיו במטרה חדשים במהלך תמלול קבצי אודיו כרוכה בשימוש בטכנולוגיה שתרצו. זה הזמן ממש מבטיח עמידה בעתים ושמירה על יופי השמע, הגיע ואלה מבטיח אבטחת תוספים בזמן הליך השידור

שמיעה לקבצי אודיו: שכיח זה של התהליך כרוך כישורים ומיומנויות אנושיים במידה עצומה. חיוני שהצוות המעורב במהלך התמלול ישמש מי שהוא בעל הידע הפופולארי לגבי איכות הצילום המתומללת. זה הזמן מבטיח שלצוות מתופעל ידאג בשפה, בטרמינולוגיה, נהלים, תרופות וטיפולים הקשורים למומחיותהקלדת תוכן קבצי האודיו: פשוט זה הזמן בקרב הפינוי בסיסי ואלה מיומנויות אנושיות, כי תמלול קבצי אודיו קצר ומדויק לוקח מהצוות כישורי מקלדת, יטפל במומחיות וכישורי שפה. זה וכדלקמן גובה מאנשי מקצוע התמלול להביא שיש לו יכולות ריבוי השקעות, שהרי התהליך כללי האזנה והקלדה באותו הזמן. התפקיד של הטכנולוגיה בחלק זה הזמן של הפינוי מוגבל מתן התבניות, הפורמטים הנדרשים, הבטחת יופי השמע וסיוע במחקר כחלק מ הנעזר.

הפעלת בדיקות יופי על אודות הקבצים המתומללים: הפעלת מחקרים יופי הכול על התמלולים כרוכה בכישורים אנושיים, כי אנחנו מדברים ביישום ההקשר ובדיקת התכולה. זה הזמן מבקש כישורי סיוע, ריכוז וחשיבה בדבר הרגליים.

countryside : בתמלול רפואי הפלט הינה רישום המטופל שנוצר בעת תהליך תמלול. מושם להכין משלוח את אותו התמלילים הנ"ל פעם נוספת למתקן הבריאות ולהפיץ ש לאנשי המקצוע המקוריים בתחום הבריאות. הליך העברת תמלילים מוגמרים בהסתכלות על זריזה, בטוחה ויעילה מתקשר בשימוש בטכנולוגיה. האפשרות מוסיפה תועלות דנדשים בדרך זו שהיא מציעה לעשות את ההדפסה דוחות במיקום לא קרוב, שידור מיידי על ידי פקס, ושליפה פשוטה על ידי תפקיד ארכיונים, אינטגרציה שיש להן EMR שיטת ממשק HL7 ועוד.

יש שכן תמלול רפואי מהווה תמהיל של ניסיון אנושית וטכנולוגיה רצויה. הליך פועלו של רשומות הנצרכים אינם יהיה מושלם ללא אחד מהמרכיבים הללו. מערכת מיגון המיומנויות של המתמללים תורם לדיוק, למהירות ובמידה מוגדרת לאבטחת מספרי המטופלים. הטכנולוגיה תורמת לזמן קצר האספקה, פשוטות התפקוד ואבטחת הפינוי. ואלה הדרך מכיל הפוטנציאל האנושיים המעורבים תורמים להורדת העלות לשורה של תמלול. משום כך הכרחי לשכור ספק עריכת התמלול רפואי עם רק את השילוב הנכון בידי פיתוח וכישורי עוזרות.


TransDyne, פרופסיונאלית בתעשיית תמלול קבצי אודיו הרפואי במיקור מעבר מייצרת אופציות תמלול קבצי אודיו רפואיים נועדו ספציפית המותאמים לצרכים של מוסדות וארגונים חיוניות.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog