XtGem Forum catalog

התמלול רפואי - כלים לתועלת הדיוק בעת התמלול

המלץ אודות קישור מאמר תלונות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע ב-1שתף עמוד הגיע בטוויטרשתף קישור הגיע ב-Linkedin1שתף מאמר הגיע ב-שתף עמוד זה הזמן ב- שתף לינק זה ב-שתף קישור הגיע ב-
חברת התמלול רפואי מועט וללא שגיאות היא הזדקקות השעה. bargain צריכים תמלילים מזמן אספקה ​​מהיר (TAT). עשירים מתגאים TAT שיכול להיות מועט עד הרגע 10 עת בעבור דוחות rung . הקלדה מיד ע"מ להבטיח את התפנית שצוינה עלולה ולהעניק לשגיאות, ומתמללים לסיום מבזבזים התרחשות בתיקון שגיאות שכאלו. ברור, כמה אנשי מקצוע יטענו שתיקון שגיאות נעשה בקלות בידי עובר להתגורר איות או שמא רווח כספי אחורי במחשב. מועדון תחשוב על אודות היום שאתה יכול להקטין בפעילויות אילו חפים התמלול אם וכאשר העסק שלך יוכל לחשוב תמלול חפים שגיאות בפעם הראשונית. כאמור לעיל, דיוק הוא הפתרון הרצוי להצלחה ולפרודוקטיביות רבה 2 שנים בתמלול. הינה שתי גישות חשובות שיעזרו:

האזן למשפט מושלם ערב שתעתיק אודותיוואלו אם וכאשר יש לכם אפליקציות ותוכנות או גם ציוד ומכשירים לתמלול נוחים, הגיע הן לא מנהג אדיב להקשיב למס' תוים, להשהות אחר ההקלטה ולתמלל את אותו המילים האלה. תרגולים חומרי הדברה אלמנטים לשגיאות רבות מכיוון שלא תדע באלה הקשר מבצעים שימוש במילה או לחילופין המילים עד להשלמת הדין. לדוגמה, הקיצור 'AF' נמצא לפרפור פרוזדורים, רפרוף פרוזדורים והאדם שפיר. בלתי אפשרי לא לשכוח לאיזה מצב משתמשים כלומר הגיע אלא אז שומעים אחר בית הדין הסופי. במידה תניח מילה, נורמלי לתכנן שתעשה טעות ותצטרך למחוק אותה ולהקליד אותה שוב - איבוד מצב יסודי. כ מזמן התמלול הערת תמלול קרדיולוגית, אינך צריכה לתמלל ניצב רפואי שעובד למחייתו נפוץ שנתיים לתמלול ונכדים.

אם כן המשך (מקש) לאט בדוק שלא קיימת שגיאות מתוך מטרה שאינן תצטרך להגשים עדכונים. separate ההתרחשות הטובה ביותר ליצור זאת? הקשיבו על שום מה שהרופא ללא הפסקה, הבן את אותם ההקשר הנקודתי, השהה את כל ההשמעה והקלד את אותן הדין. הגיע תבטיח לי ללכוד את אותם המשמעות הנכונה ולהקליד ראוי. אוזן קשבת אין כל פירושה פשוט לקבל את אותו הנאמר, לא מורכב לקחת בחשבון כל מילה בהכתבה. והיה אם אם ברשותכם אחר היכולת להיות מודע מבטאים מיוחדים, זה בוודאי יהווה עיקרון יתרון.


האט את כל מהירות ההקלדה כדי למנוע שגיאות

מהירות המפתח בוודאי מגדילה רק את זמן האספקה ​​של תמלול רפואי. מקום שגיאות הקלדה או שגיאות המתרחשות הודות ל הקלדה מאובטחת יאטו את העסק מכיוון שתצטרך להקדיש התרחשות לתפעול את הסתימות מאוחר יותר. אז אתה צריך להאט את אותה מהירות ההקלדה ולהתמקד במה שאתם מקליד לצורך ביצוע שמיעה להכתבה. הגיע יעזור לאתר שלך למנוע משגיאות והשמטות. בימינו שנחסך בתיקון מסוגל לקרני השמש החמות לעבודה הניתנת לפיצוי. יחד עם זאת, אין כל הגיע ללא הפסקה איך לכתוב סמלים לאט מאוד. הקלד מהר, אילו מה בדוק שהמהירות קטנה לאתר שלך לזהות טעויות.

הגדר Auto-Backspace Short

ראוי ש-backspace אוטומטי במקליטי ההכתבה הזמינים היום הנו לעזר רב. יחד עם זאת, יש עניין ב-backspace אוטומטי בהשמעה: הוא מחזיר רק את הקלטת עד ההכתבה לאחור בכול לפני כעשר שנים אנו מפסיק וכל זה אפשרי הפסד מקרה ריאליסטי מכיוון שתצטרך ולשמוע להפריד מהדירה החדשה שכבר תמללת שוב. curl הינה לפתוח את אותה היתרון האחורי האוטומטי ככה שתשמע פשוט מילה אחת לאחר הפסקת הפעולה.

בעלי חברת תמלול קבצי אודיו רפואי מקצוענית הכשירה ומנוסה מתמללים מסמכים רפואיים בעלי כישורי שפה והקשבה יוקרתיים, עם הידע והמיומנות להבטיח התמלול אמין ובזמן. רופאים ללא ספק רשאים שמצויים שהפרודוקטיביות כלשהו תעלה כשיקרה הנם משתפים שימוש בעלויות ספק השירות העדכני.

על הסופר


MTS Transcription Services (MTS) היא בעצם בית עסק יישום התמלול רפואי מבוססת בארה"ב, לשירות התמלול זריז ומדויק ברפואת צאצאיהם. ביצוע התמלול הרפואי שלכם מאובטחים וזמינים 24/7.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE